Akcja obornickich kibiców

Trwa akcja Obornickich Kibiców Lecha Poznań upamiętniająca bohaterów Powstania Wielkopolskiego.

Stowarzyszenie przygotowało tabliczki do ustawienia na grobach powstańców. Rodziny, pragnące w ten sposób upamiętnić swych przodków, biorących udział w Powstaniu Wielkopolskim proszone są o zgłaszanie się do końca marca do Biura Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Obornikach, tel. 61 65 59 149.

Osoby zgłaszające Powstańców zostaną poinformowane o dalszej procedurze na początku kwietnia.

tabliczka oborniccy fanatycy

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież