Wywiady z radnymi K. Piotrowskim i P. Szramą

Radny Krzysztof Piotrowski udzielił naszej Redakcji wywiadu.

Krzysztof Piotrowski jest radnym Rady Miejskiej w Obornikach. Jesienią 2018 drugi raz otrzymał mandat zaufania. O polityce, jego działalności społecznej i artystycznej rozmawialiśmy kilka dni temu. Jeszcze w tym tygodniu opublikujemy rozmowę z radnym na naszym portalu. 

Udało nam się także porozmawiać z najmłodszym w historii Rady Powiatu Obornickiego Przemysławem Szramą. Ten radny z Uścikowa pobił rekord wieku należący do 2018 roku do posła Krzysztofa Paszyka. Tę rozmowę także przedstawimy przed weekendem.

Przemek Szrama

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież