Karina Wojdanowicz i Julita Pawlaczyk z mandatem zaufania

Karina Wojdanowicz w Kowanówku, a Julita Pawlaczyk w Sławienku będą sołtysami przez kolejne lata.

Trwają wybory sołeckie w gminie Oborniki. 21 marca mieszkańcy kolejnych wsi wybierali sołtysów i rady sołeckie. W Kowanówku zgłoszone zostały 2 kandydatki. Karina Wojdanowicz zdobyła w głosowaniu więcej głosów od Ewy Kaźmierczak i to ona będzie Sołtysem Kowanówka przez kolejne 5 lat.

Rada Sołecka:

  1. Szczurek Marek
  2. Słaba Irena
  3. Kiwertz Stefania
  4. Drożdż Kazimierz
  5. Pawlicka Aleksandra

 

W Sławienku jedyną kandydatką na gospodarza wsi była Julita Pawlaczyk. Będzie sołtysować przez kolejne lata.

Rada Sołecka: 

  1. Bocheńska Beata
  2. Frąckowiak Stefan
  3. Horna Dominika
  4. Stachowiak Katarzyna

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2