Piotr Krzysztofczyk w Niemieczkowie, Dorota Biedna w Kiszewie

W  gminie Oborniki zostali wybrani kolejni sołtysi.

18 marca zebranie w Niemieczkowie prowadził radny Praweł Dreger. W tym niewielkim sołectwie doszło do zmian. Szymona Krzysztofczyka zastąpił jego brat - Piotr. Radę Sołecką utworzyli: Teresa Magdziak, Ryszard Łopata, Roman Nowicki, Leszek Skorliński.

Zebranie wyborcze trwa jeszcze w Kiszewie. Tam mieszkańcy zdążyli jednak już wybrać sołtysa. Została nim Dorota Biedna.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież