Święto kobiet w Jaraczu (foto)

Świetlica wiejska w Jaraczu wypełniła się w sobotę kobietami.

9 marca życzenia mieszkankom Jaracza złożył m.in. sołtys Damian Nerkowski oraz radny Bartosz Perlicjan. W sobotnie popołudnie nie zabrakło kwiatów oraz okolicznościowego tortu.

Sołtys serdecznie dziękuję radzie sołeckiej oraz mieszkankom, które we własnym zakresie przygotowały ciasto. Nie zapomina też o małżonce, której wyrozumiałość pozwoliłą przygotować uroczystość. Radny Bartosz Perlicjan tak relacjonuje sobotnie spotkanie: 

Podczas sobotniego święta Panie były bardzo zadowolone. Składając życzenia widziałem same uśmiechnięte twarze. Nie mogło oczywiście zabraknąć uroczystego sto lat.

Radny też podkreślił potrzebę organizacji takich spotkań. Takie głosy słyszał też od pań. Tym szczególne słowa uznania należy kierować w stronę sołtysa i rady.
 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież