Zmiany sołtysów w Objezierzu, Popówku i Ślepuchowie

W 3 sołectwach gminy Oborniki mieszkańcy wybrali nowych sołtysów.

W Objezierzu dotychczasowy gospodarz wsi Błażej Jastrząbek podziękował za lata współpracy z mieszkańcami. W jego miejsce los wsi powierzono Edycie Mikołajczak. Będzie ona teraz nie tylko radną miejską, ale też i Sołtysem Objezierza.

Z sołtysowania zrezygnował też Hipolit Kowalski. W najbliższych 5 latach Sołtysem Ślepuchowa będzie Paweł Jabkowski.

W Popówku taże nastąpiła zmiana. Zygmunta Klupczyńskiego zastąpiła Dorota Miężal.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież