Z udziałem Ministra Technologii i Rozwoju Krzysztofa Paszyka i Członka Zarządu PKP PLK Macieja Kaczorka odbyły się rozmowy w sprawie budowy dworca na stacji Oborniki Wielkopolskie Miasto. Gospodarzem poniedziałkowego spotkania był Burmistrz Obornik Tomasz Szrama.
Gmina Oborniki opublikowała komunikat w sprawie postępu prac na małym moście. Zapewnia, że nie ma na chwilę obecną zagrożenia terminowego zakończenia prac.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach sp. z o.o. oraz firma WRIMAR z Uścikowa odbudowują zdewastowaną fontannę na skwerze przy Szkole Podstawowej nr 2.