Przejdź do głównej treści

Przerwa w dostawie wody w Rożnowie i Marszewcu

| eoborniki.pl, pwik oborniki | Komunikaty

Mieszkańcy Rożnowa i Marszewca będa pozbawieni wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o. o. informuje o przerwie w dostawie wody w dniu 06.03.2019 w godzinach od 14:30 do 18:00 w Marszewcu i Rożnowie.


Za utrudnienia Spółka przeprasza.

Kierowcy nadal mogą korzystać z przejazdu kolejowego na ul. Łukowskiej w Obornikach. 
Przymrozki nie odpuszczają. Po chłodnej nocy z piątku na sobotę, meteorolodzy ostrzegają przed kolejnym spadkiem temperatury poniżej zera. Wydano ostrzeżenie I stopnia.
Przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach zostanie czasowo zamknięty. Informację przekazała firma PORR.
Przed mieszkańcami powiatu obornickiego kolejne planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Enea Operator zapowiedziała wyłączenia na terenie gmin Oborniki i Rogoźno w dniach od 24.03.2026 r. do 02.04.2026 r. 
Dzisiaj w nocy, podobnie jak wczoraj, mają wystąpić przymrozki. Tym razem jednak temperatura spadnie jeszcze niżej – IMGW ostrzega mieszkańców powiatu obornickiego.
Pierwszy dzień wiosny w nie będzie tak ciepły, jak wielu z nas się spodziewało. Choć 21 marca to symboliczny czas równonocy wiosennej, natura postanowiła spłatać nam figla.
W nocy z 18.03.2026 r. na 19.03.2026 r. obowiązuje ostrzeżenie I stopnia przed przymrozkami. Synoptycy prognozują spadek temperatury do około -3°C, a przy gruncie nawet do -6°C.