Może mocno powiać i zagrzmieć

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru.

Ostrzeżenie meteorologiczne dotyczy okresu od dzisiejszego wieczoru do godzin popołudniowych 5 marca. Oprócz silnego wiatru mogą wystąpić burze. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określa się na 80%.

1. Zjawisko / stopień zagrożenia: SILNY WIATR/1.
2. Obszar: województwo wielkopolskie, POWIAT OBORNICKI.
3. Ważność: od godz. 19:00 dnia 04.03.2019 r. do godz. 13:00 dnia 05.03.2019 r.
4. Przebieg: Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 80 km/h z południowego zachodu i zachodu. Możliwe burze.
5. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.
6. UWAGA: Ostrzeżenie dotyczy również innych powiatów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież