Wiosna za oknem

Bardzo ciepły będzie cały bieżący tydzień.

W kalendarzu mamy nadal zimę. Za oknami jednak ciężko znaleźć jej ślady. W bieżącym tygodniu nawet poranne przymrozki mają kierowcom już nie dokuczać. Poniedziałek ma być prawdziwie wiosenny. Termometry mają wskazać nawet 16 stopni Celsjusza. Kolejne dni mają być nieco chłodniejsze, ale nadal ma być w najciepleszym momencie dnia ok. 10 stopni. Bardzo ciepło ma być w czwartek. Wówczas termometry pokażą nawet 17 stopni Celsjusza.

Ociepleniu będę jednak towarzyszyć opady deszczu. Synoptycy przewidują, że druga połowa marca będzie chłodniejsza a temperatura nie będzie przekraczać 10 stopni Celsjusza.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież