Planowane utrudnienia na DK11 23-24.02

W czasie najbliższego weekendu dojdzie do chwilowych utrudnień w ruchu na DK 11 w miejscu budowy tymczasowej przeprawy przez rzekę Wartę.

Jak informuje nas przedstawiciel firmy Strabag, pani Anna Cembrzyńska: „wycince podlegać będą 2 drzewa, które są usytuowane przy pasie drogi DK 11  w kierunku na Poznań pomiędzy wiaduktem w ciągu DK11 - nad ul. Powstańców Wielkopolskich - a mostem nad rz. Wartą. Drzewa będą usunięte z uwagi na ich kolizję z planowanym zjazdem z drogi DK11 do mostu tymczasowego. 

Z uwagi na wielkość drzew oraz ich usytuowanie blisko krawędzi drogi DK 11, podczas wycinki drzew w celu zapewnienia bezpieczeństwa konieczne będzie wprowadzenie chwilowych ograniczeń w ruchu. Ze względu na duże natężenie ruchu na DK11 w dni powszednie,  wycinkę drzew zaplanowano na weekend 23-24.02.2019 r.  Dzięki temu powyższe prace  nie wpłyną  na utrudnienia w ruchu.” 

W imieniu wykonawców prosimy więc o zrozumienie i cierpliwość na czas występowania utrudnień w ruchu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież