Zmiany w obornickiej komunikacji

Od poniedziałku 11 lutego wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji obornickiej. 

Wprowadzone korekty dotycza trzech linii: 22, 26 oraz 31 i 32. 

Linia 22

Zmiana przebiegu trasy. Autobusy pojadą ulicą Cmentarną, gdzie powstał nowy przystanek, następnie Rożnowo, Świetlica, Rożnowo, Szkoła i Rożnowo, Słoneczna (przystanek końcowy). Dla tej linii chwilowo wyłączony zostanie przystanek Rożnowo przy drodze krajowej 11.

 

Linia 26

Zmiana godzin dwóch kursów. Z 11:35 na 12:00 i z 12:15 na 12:40. O zmianę wnioskowali mieszkańcy sołectw położonych przy trasie linii 26.

 

Linie 31 i 32

Dokonane zostały korekty czasów przejazdu, ze względu na utworzenie nowego przystanku Wełna, Kościół.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież