Przejdź do głównej treści

Oborniki bez prądu do 18:00

| eoborniki.pl, enea operator | Komunikaty

Enea Operator sp. z o.o. informuje, że awaria sieci energetycznej powinna zostać usunięta do 18:00.

Centrum Obornik cierpi od kilku godzin przez brak prądu. Dotyczy to m.in. ulic Szpitalnej, Piłsudskiego, Łazienkowej. Awaria ma zostać usunięta do godz. 18:00. 

 

Przewodniczący Rady Miejskiej w Obornikach Paweł Drewicz zaprasza na XXXIV (34) sesję Rady Miejskiej w Obornikach, która odbędzie się 26 sierpnia 2026 r. (środa) o godz. 9.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Obornikach ul. marsz. J. Piłsudskiego 76.
Trwa seria awarii sieci wodociągowej. Tym razem dotyka ona części mieszkańców Maniewa.
W wyniku uszkodzenia wodociągu wody pozbawieni są mieszkańcy Dąbrówki Leśnej oraz ul. Czarnkowskiej w Obornikach.
W Gminnym Ośrodku Kultury w Ryczywole odbędą się wybory Sołtysa oraz Rady Sołeckiej Sołectwa Łopiszewo.
Do godziny 11:30 ma potrwać usuwanie awarii sieci energetycznej w centrum Obornik. Informację przekazała spółka ENEA Operator.
Urząd Miejski w Obornikach informuje o planowanym wyłączeniu wody w centrum miasta.
W poniedziałek, 17 sierpnia 2026 r., Urząd Gminy Ryczywół oraz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ryczywole będą nieczynne.