Będzie więcej atrakcji w rogozińskim Parku Niepodległości

Gmina Rogoźno ogłosiła przetarg na małą architekturę w Parku Niepodległości w Rogoźnie.

Burmistrz Roman Szuberski podpisał kilka tygodni temu umowę na dofinansowanie tego projektu w UMWW z Izabelą Mroczek - Dyrektorem Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich. W ramach inwestycji Park Niepodległoścy zyska doposażenie z zakresu małej architektury. Zamontowane zostaną tam m.in.:

- Huśtawka typu gniazdo szt. 1

- Huśtawka podwójna szt. 1

- Huśtawka ważka szt. 1

- Urządzenie zabawowe typu pomost ruchomy szt. 1

- Sklepik z liczydłem i tablicą do rysowania szt. 1

- Stół do gry chinczyko – szachy szt. 1 Kosze betonowe szt. 8

- Ławka żeliwna z oparciem szt. 12

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA:

- Masażer szt. 1

- Wypych górny szt. 1

- Wahadło szt . 1

- Orbitrek szt. 1

- Kwadrat gimnastyczny szt. 1

 Na plaży pojawi się też więcej roslinności, z wśród nich będą: forsycje, thuje, jałowce, czy pnące róże.

Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa  2019-01-28 o godz. 09:45. Zadanie ma zostać wykonane do 31 maja 2019 roku.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież