Urząd w Ryczywole nieczynny 24 grudnia

Urząd Gminy w Ryczywole będzie 24 grudnia nieczynny.

Już za kilka dni święta Bożego Narodzenia. Wigilia przypadła w tym roku w poniedziałek. Z tego też powodu wiele instytucji i firm ma wolne. Tak też jest w Urzędzie Gminy w Ryczywole. 24 grudnia będzie magistrat nieczynny. Urzędnicy odpracowali ten dzień w minioną sobotę - 15 grudnia.

Decyzją Wójta Ryczywołu w piątek 21 grudnia petenci będą obsługiwani do godz. 15:00.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież