Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

Od niedzieli 9 grudnia PKP wprowadza zmiany w rozkładach jazdy.

Grudzień to od lat termin wprowadzania korekt do rozkładów jazdy przez koleje. Po części spowodowane są one przez remonty linii kolejowych, ale większość z nich dotyczy potrzebie lepszego skomunikowania pomiędzy poszczególnymi pociągami.

Warto więc w weekend prześledzić rozkład jazdy pociągów. Zaoszczędzi to niepotrzebnych nerwów.

Rozkład jazdy pociągów dostępny jest na stronie www.rozklad-pkp.pl

Obecny rozkład jazdy

Pociągi odjeżdżające z Rogoźna i Obornik w kierunku Poznania w dni robocze (nowy rozkład):

Pociągi odjeżdżające z Poznania w kierunku Obornik i Rogoźna w dni robocze (nowy rozkład):

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież