Będą białe święta?

Na Boże Narodzenie możemy mieć niestety tylko nadzieję na zimową aurę.

Boże Narodzenie w ostatnich latach niestety bardziej przypominało Wielkanoc. Ciepła, często też deszczowa, aura była daleka od naszych oczekiwań. Trudno bowiem wyobrażać sobie święta bez zimowej scenerii. Rok 2018 może być inny.

Długoterminowe modele pogodowe amerykańskich synoptyków zapowiadają znaczne ochłodzenie w ostatniej dekadzie grudnia oraz mrozy i duże opady śniegu w styczniu i lutym. Te krótsze mówią o dodatnich temperaturach w święta, ale po zachodzie słońca ma być mróz. To może stwarzać trudne warunki na drogach dla kierowców. 

Śnieg w powiecie obornickim ma w tym okresie tylko poprószyć. Czy tak się stanie? Kiedy na świętą Barbarę błoto, będzie zima jak złoto.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież