Komunikat o ćwiczeniach z alarmowania ludności

Starosta Oborniki informormuje o zbliżającym się terminie ćwiczeń z wykorzystaniem systemów alaramowanie ludności.

 

Uprzejmie informuję, że w dniach 14-15 listopada br. (termin zapasowy 16 listopada br.) odbędzie się ćwiczenie z zakresu zarządzania kryzysowego RENEGADE-SAREX 18/II. Podczas ćwiczenia będą podejmowane działania zgodnie z procedurą dotyczącą ostrzegania i alarmowania ludności cywilnej w zakresie zagrożenia uderzeniami z powietrza.

"Ćwiczenie Renegade – w dniach 14 – 15 listopada 2018 r. odbędzie się ćwiczenie RENEGADE z wykorzystaniem systemów alarmowania ludności. Nadany zostanie sygnał alarmowy (syrena) dotyczący zagrożenia z powietrza."

 

Komentarze  

#1 Pavel 2018-11-09 18:13
Kiedy zaczniemy budować schrony?
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież