Może wiać jeszcze mocniej

Do godziny 24:00 może w całym powiecie obornickim mocno wiać.

Wg IMiGW w godzinach wieczornych może wzrosnąć siła wiatru do 80km/h. Do godz. 14:00 najsilniejszy podmuch odnotowano w Poznaniu. Zalecamy zabezpieczenie wszelkich przedmiotów w swoich gospodarstwach i na balkonach.

Sytuacja meteorologiczna: Do godziny 14:00 zanotowano następujące porywy wiatru: Sulejów 70 km/h, Poznań 72 km/h, Kalisz 60 km/h. W najbliższych godzinach wystąpią porywy wiatru do 80 km/h.

Dotyczy powiatów: Skierniewice, Piotrków Trybunalski, brzeziński, łódzki wschodni, Łódź, łaski, bełchatowski, pabianicki, zgierski, łowicki, skierniewicki, rawski, tomaszowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, pajęczański, wieluński, wieruszowski, sieradzki, zduńskowolski, poddębicki, łęczycki, kutnowski, jarociński, Kalisz, Konin, słupecki, pleszewski, Leszno, śremski, średzki, wrzesiński, gnieźnieński, koniński, kolski, turecki, kaliski, kępiński, ostrzeszowski, ostrowski, krotoszyński, rawicki, gostyński, leszczyński, Poznań, obornicki, poznański, wągrowiecki, pilski, międzychodzki, wolsztyński, kościański, grodziski, nowotomyski, szamotulski, czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, złotowski
Uwagi: Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemów teledetekcji atmosfery oraz sieci pomiarowo-obserwacyjnych IMGW-PIB. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież