Trwa remont cząstkowy na DK11 w Obornikach. Utrudnienia do jutra

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prowadzi remont na DK11 w Obornikach.

Od godzin rannych na głównej drodze w Obornikach trwają prace przy naprawie nawierzchni. Na ul Staszica wystepują spore utrudnienia w ruchu. W całym mieście tworzą się korki. 

Z informacji przekazanych nam przez rzecznika prasowego GDDKiA Alinę Cieślak działania te potrwają do jutra 28 sierpnia.

Kierowców prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Komentarze  

#2 marsyla 2018-08-27 16:56
a juz niech robią, poprawią to i lepiej bedzie się jezdzić. A jak ktoś obcy jedzie to widzi znaki i yanosika daje info ze cos sie dzieejee
Cytować
#1 Zajączek 2018-08-27 14:14
Mi tam żadne utrudnienia nie przeszkadzają dopóki yanosik przed nimi ostrzega. Tak samo z maratonami. Remonty są potrzebne, a wiadomo, że utrudnienia powstaną.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież