Zamykają na miesiąc przejazd kolejowy w Rogoźnie. Będą objazdy

W związku z modernizacją linii kolejowej Poznań - Piła na miesiąc zostanie zamknięty przejazd kolejowy w Rogoźnie. 

Firma PORR S.A. informuje o zamknięciu przejazdu kolejowo-drogowego w km 42+960 linii kolejowej nr 354, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 241(km143+500) w miejscowości Rogoźno w dniach 31.07.2018r. –31.08.2018r. Inwestorem modernizacji linii kolejowej Poznań – Piła jest spółka PKP Polskie Linie Kolejowe. Zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu, na czas zamknięcia przejazdu kolejowego na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 241 w Rogoźnie zostaną wyznaczone objazdy.

Dla pojazdów o masie poniżej 10 ton i autobusów:

- przez miejscowość Garbatka – drogą powiatową nr 2027P i drogą krajową nr 11.

Dla pojazdów o masie powyżej 10 ton:

-       od południa: z Obornik drogami wojewódzkimi nr 187 i 196 przez Murowaną Goślinę do Wągrowca, a do Rogoźna drogą powiatową nr 2029P. W przeciwną stronę analogicznie;

-       od północy: z Chodzieży drogami wojewódzkimi nr 193, 242 i 241 przez Margonin, Gołańcz, Morakowo do Wągrowca i Rogoźna. W przeciwną stronę analogicznie.

Ruch pieszych na drugą stronę przejazdu zostanie zachowany. Za prowadzenie robót i organizację ruchu w ich trakcie odpowiadają inwestor i wykonawca inwestycji.  

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież