Uwaga na gwałtowne zmiany w pogodzie!

Jeszcze dziś czeka nas gwałtowna zmiana pogody.Od północnego-zachodu nadchodzi front, który gwałtownie zmieni pogodę w powiecie obornickim. 

Nad nasz teren mają nadejść burze z obfitymi opadami deszczu. Lokalnie może też pojawić się grad. Zjawiskom towarzyszyć będą podmuchy wiatru w sile do 85 km/h. Zawirowania pogodowe mogą wystąpić w godzinach 14:00-19:00. Po przejściu frontu nastąpi też obniżenie temperatury. W weekend termometry nie wskażą więcej niż 18-20 stopni Celsjusza.

IMiGW ocenia prawdopodobieństwo wystąpienia dzisiejszych zjawisk na 80%.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież