Utrudnienia w ruchu na ul. Polnej do piątku

Przejazd kolejowy na ul. Polnej w Obornikach będzie zamknięty do piątku 22 czerwca.

Pierwotnie firma PORR S.A. informowała o zamknięciu przejazdu do 20 czerwca. Niestety utrudnienia na ul. Polnej będą trwały 2 dni dłużej. Wykonawca dokłada wszelkich starań, aby udostępnić dla ruchu niniejszy przejazd kolejowy w miarę możliwości z zabudowaną nową nawierzchnią z płyt małogabarytowych, którą planuje wykonać w dniach 21-22.06.2018 r.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież