Czasowe zamknięcie przystanków autobusowych

Zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Polnej wymusiło konieczność zamknięcia 3 przystanków autobusowych.

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego na ul. Polnej w dniach 4 – 10 czerwca autobusy linii 21 będą jeździć ul. Kowanowską, omijając przystanki:

* Oborniki dworzec PKP

* Oborniki Rondo Kowanówko

*Oborniki Urząd Miejski (w kierunku Dąbrówki Leśnej).

Po 10 czerwca przystanki ponownie będą dostępne dla pasażerów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież