Kolejne zamknięte przejazdy

Informowaliśmy już o zamkniętym przejeździe w Garbatce, do tego dochodzą jeszcze przejazdy w Obornikach i Gościejewie!

Firma PORR S.A. na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu informuje o planowanych zamknięciach następujących przejazdów kolejowych:

  • w ciągu ul. Polnej w OBORNIKACH w dniach od 04.06.2018 r. do 05.06.2018 r.
  • w GOŚCIEJEWIE w dniach od 05.06.2018 r. - 07.06.2018 r.

Zamknięcia związane są z wykonaniem wzmocnienia podtorza na w/w przejazdach kolejowych. Główny wykonawca informuje, że powyższe godziny mają charakter orientacyjny, a czas zamknięcia może być krótszy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież