Rogoźno. Zamknięty przejazd w Garbatce!

W dniach 4-6 czerwiec zamknięty będzie przejazd kolejowy w miejscowości Garbatka z uwagi na trwający remont linii kolejowej.

W zawiązku z powyższym planowane są zmiany w komunikacji autobusowej linii 31 i 32. Autobusy omijać będą przystanki Garbatka i Rogoźno, Garbacka jadąc cały czas DK 11 do miejscowości Ruda.

Wszystkich kierowców zachęcamy do zwracania uwagi na znaki informacyjne. Należy przyznać, że firma wykonująca remont linii kolejowej stara się sumiennie wprowadzać odpowiednie oznakowanie zamkniętych przejazdów.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież