Awaria wodociągu w gminie Ryczywół

pk ryczywol awaria wodociagu

Przedsiębiorstwo Komunalne w Ryczywole kończy usuwać awarię wodociągu zasilającego kilka miejscowości.

W wyniku pęknięcia głównej rury zostało pozbawione w wodę kilka miejscowości. W chwili obecnej powoli ciśnienie wody w kranach powraca do normy. Na stronie Przedsiębiorstwa Komunalnego znajduje się komunikat:

Usunięto awarię sieci wodociągowej zasilającej miejscowości: Zawady, Tłukawy, Ninino, Trzy Góry, Gościejewo Leśne i Gościejewko. Do godziny 15.00 woda powinna być dostarczana do każdej z ww. miejscowości. Mogą wystąpić przebarwienia wody związane z zerwaniem osadów w wodociągu, prosimy o zgłaszanie takich sytuacji na nr alarmowy 517 403 178.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież