W piątek Urząd Miejski w Rogoźnie będzie czynny krócej

urzad miejski w rogoznie bedzie czynny w piatek krocej

W piątek 25 maja Urząd Miejski w Rogoźnie będzie czynny krócej.

 

W komunikacie opublikowanym na stronie Urzędu czytamy:

Uprzejmie informujemy wszystkich interesantów Urzędu Miejskiego w Rogoźnie, że w dniu 25.05.2018 (piątek) Urząd będzie czynny od godz. 7:00 do 14:00, kasa Urzędu będzie czynna od godz. 8:00 do 13:30, z uwagi na szkolenie przeciwpożarowe.

Zwracamy się z prośbą o uwzględnienie powyższej informacji przy planowaniu załatwiania spraw urzędowych w tym dniu. Przepraszamy jednocześnie za ewentualne utrudnienia.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież