Będa utrudnienia w centrum Obornik

beda utrudnienia w ruchu w centrum gmina oborniki

W związku z budową zintegrowanego węzła komunikacyjnego przesiadkowego w Obornikach nastąpią utrudnienia w ruchu. 

COLAS Polska Sp. z o.o. jako generalny wykonawca inwestycji „Budowy zintegrowanego węzła komunikacyjnego przesiadkowego OBORNIKI – MIASTO w obrębie ulic: Lipowa, Młyńska, Kopernika i Łukowska w Obornikach” informuje, iż w związku z pracami związanymi z budową parkingu przy peronie PKP Oborniki Miasto nie będzie możliwości wjazdu oraz wyjazdu na tereny przyległe do peronu PKP w dniach od 21.05.2018 do dnia 08.06.2018r.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież