Zamknięty przejazd kolejowy na ul. Łukowskiej w Obornikach

zamkniety przejazd kolejowy oborniki ul. lukowska

Przez 3 dni nie będzie mozna korzystać z przejazdu kolejowego na ul. Łukowskiej w Obornikach.

Firma PORR S.A. na podstawie zatwierdzonego projektu tymczasowej organizacji ruchu numer WZDW.WUD.4212-128/18 z dnia 7.03.2018 r. informuje, że w dniach od 15.05.2018 r. do 17.05.2018 r. (do końca dnia) planowane jest zamknięcie przejazdu kolejowego w ciągu ulicy ul. Łukowskiej m. OBORNIKI.
Zamknięcie związane jest z wykonaniem nawierzchni torowej na w/w przejeździe. Główny wykonawca informuje, że powyższe godziny mają charakter orientacyjny, a czas zamknięcia może być krótszy.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież