Kolejne ostrzeżenie przed burzami

kolejne ostrzezenie rzed burza oborniki 26 kwietnia 2018Synoptycy z IMiGW ostrzegają przed możliwością wystąpienia na obszarze powiatu obornickiego burz z gradem.

Wysoka temperatura sprzyja występowaniu gwałtownych zjawisk. Takimi są na pewno burze. Meteorolodzy przewidują występowanie burz z opadami deszczu do północy 11 maja. Lokalnie mogą pojawić się także opady gradu. Wiatr w porywach może osiągnąć prędkość 90km/h.

Prosimy o zabezpieczenie luźnych przedmiotów na balkonach i naszych podwórkach. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież