Do rana 1 maja mogą występować burze

Do godzin porannych 1 maja mogą na terenie powiatu obornickiego występować burze.

Ostatni dzień kwietnia przyniósł prawdziwie letnią pogodę. Termometry wskazują w całym regionie prawie 27 stopni Celsjusza. Niestety początek maja będzie chłodniejszy. Już dziś możemy spodziewać się burz z opadami deszczu i podmuchami wiatru o sile 65km/h. Zjawiska te mogą występować do godzin rannych 1 maja. Tego dnia mogą też występować przelotne deszcze. Temperatura spadnie do maksymalnie 21 stopni Celsjusza.

Kolejny dzień będzie najchłodniejszy. 3 maja powietrze ma się rozgrzać do 16 stopni. Do tego niebo ma być całkowicie zachmurzone. Uroczystości związane z rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja będą zatem przebiegać w najchłodniejszy dzień całęgo długiego weekendu.

Od 4 maja ponownie ma być ciepło i słonecznie. Temperatura szczególnie wysoka ma być w sobotę 5 maja. Wynosić będzie nawet 27 stopni. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież