Złóż 3 maja kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła ll

Zloz 3 maja kwiaty pod pomnikiem jana pawla ll

Zachęcamy do zgłaszania delegacji, które złożą 3 maja kwiaty pod pomnikiem św. Jana Pawła ll.

Uchwalenie Konstytucji 3 Maja w Obornikach świętować będziemy bardzo radośnie.  Startujemy o godz. 12:00 mszą św. za Ojczyznę w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny w Obornikach.

Po niej nastąpi uroczysty przemarsz, pod pomnik św. Jana Pawła II na obornickim Rynku. Tam, pod pomnikiem odbędzie się złożenie kwiatów oraz oficjalne uroczystości.

UWAGA!

Wszystkie delegacje pragnące złożyć tego dnia kwiaty (1 róża biała lub czerwona) prosimy o rejestrację, do poniedziałku, 30 kwietnia, w Biurze Promocji i Sportu UM tel. (61) 65 59 149; (61) 65 60 179.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież