W marcu jak w garncu. Czas na śnieg

imigw ostrzega przed opadami sniegu bogdanowo 2018

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed możliwością wystąpienia nocnych opadów sniegu.

Kończący się miesiąc dostarcza nam niezwykle bogatą gamę zjawisk atmosferycznych. Co drugi weekend przeżywamy huśtawkę nastrojów zerkając na termometry. Tradycji musi się stać się zadość, więc po minionych ciepłych dniach czas na chłodny weekend.

Za nim jednak zasiądziemy do wielkanocnego śniadania czeka nas jeszcze fala śniegu. Ostrzeżenie IMiGW dotyczy najbliższej nocy. Do godzin rannych może spaść nawet 8 cm sniegu. Komunikat Instytutu dotyczy północnej części Województwa Wielkopolskiego. Jest więc szansa, że nasz region ominie fala białego puchu.

Ostrzeżenie IMiGW dotyczy godzin nocnych aż do 11:00 w czwartek. Poniżej przedstawiamy wspomnienie Orkanu Fryderyki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież