Zmiana czasu na letni. Poniedziałek przyjdzie szybciej

zmiana czasu na letni. zegar eoborniki zmiana czasu

W nocy nastąpi zmiana czasu zimowego na letni. Oznacza to, że pośpimy dziś krócej.

W ostatni weekend marca dokonujemy zmiany czasu. W tym roku przypada to na dni 24/25 marca. O godzinie 02:00 przesuniemy wskazówki na naszych zagarkach na godz. 03:00. Tym sposobem dzisiejszej nocy pośpimy krócej.

Dla tych, którzy nie lubią poniedziałków to zła informacja. Ten bowiem przyjdzie szybciej niż zwykle.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież