Idą mrozy. Odczuwalna temperatura ma wynosić nawet -25 stopni

ida mrozy. odczuwalna temperatura ma wynosic -25 stopni. zima na WarcieNadchodzący weekend ma być bardzo zimny. Termometry mają wskazać w powiecie obornickim -10 stopni Celsjusza.

Po bardzo ciepłnym weekendzie przeżyjemy roller coster. Ten nabliższy bowiem zapowiadany jest jako bardzo zimny. W niedzielę 11 marca termometry wskazywały w powiecie obornickim 15 stopni Celsjusza. W ten weekend ma być 25 stopni mniej, a więc -10! Temperatura odczuwalna ma wynosić nawet - 25 stopni.

Wg synoptyków ma to być ostatni oddech zimy. W kolejną niedzielę, a więc 25 marca, termometry mają wskazać 12 stopni Celsjusza.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież