Dni Otwarte z nowym Fordem Ecosport

dni otwarte z nowym fordem ecosport

W dniach 16-17 marca w salonie Auto Watin w Jelonku będzie można zapoznać się z nowym Fordem EcoSport.

Praktyczny, wydajny i inteligentny. Stylizacja, wyrafinowanie i korzyści godne SUV-a. Wszystko to składa się na nowego Forda EcoSport: samochód, który przyjemność z jazdy i pewność prowadzenia ma w swoim DNA - tak reklamuje EcoSporta jego producent Ford. Każdy zainteresowany tym autem będzie mógł się dowiedzieć więcej o nim w najbliższy weekend. Od 16 do 17 marca Ford ogłasza bowiem Dni Otwarte. Specjalnie na ten czas przygotowana jest atrakcyjna oferta zakupu tego modelu Forda.

Salon Forda Auto Watin zaprasza w piątek w godzinach 09:00-18:00. W sobotę z ofertą EcoSporta będzie można zapoznać się od godz. 09:00 do 14:00.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież