Idzie ocieplenie. Czy to już wiosna?

idzie ocieplenie. czy to juz wiosna

W przyszły weekend w powiecie obornickim ma być blisko 15 stopni Celsjusza.

Za nami niezwykle zimne dni i noce. Temperatura spadała w okolice -15 stopni Celsjusza. Ta odczuwalna była jeszcze kilka stopni niższa. To jednak jest już za nami. Najbliższe dni mają być o wiele cieplejsze.

W nocy nadal temperatury mogą być minimalnie na minusie. W dzień za to będzie o wiele lepiej. Wg portalu twojapogoda.pl w dniach 10-11 marca w zachodniej Polsce może być nawet 15 stopni Celsjusza. Po takich mrozach to ogromna zmiana.

Ocieplenie powietrza przyniesie ze sobą jednak także opady. Możemy bowiem spodziewać się w tygodniu zarówno opadów deszczu, jak i deszczu ze śniegiem. Spadająca w nocy temperatura poniżej 0 stopni będzie zapewne stanowiła zagrożenie dla ruchu samochodowego, jak i pieszego.

Przyszły weekend ma być przysłowią jedną jaskółką. Ta jednak wiosny jeszcze nie czyni.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież