W piątek Bogdanowo będzie bez wody akt. 21:27

w piatek nie bedzie wody w bogdanowie

W piątek 2 marca w Bogdanowie nie będzie wody.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  w Obornikach informuje, że w dniu 2 marca w Bogdanowie nastąpi czasowa przerwa w dostawie wody. Mieszkańcy wsi nie mają mieć dostepu do niej od godziny 08:00 do 15:00.

Zachęcamy do zrobienia zapasów wody. PWiK przeprasza za utrudnienia.

Akt. 21:27

Z informacji uzyskanych od prezesa Tomasza Augustyna wynika, że awaria wystąpiła przy Restauracji Culinaria. Udało się czasowo zabezpieczyć wodociąg. Niestety w piątek będzie wymagało to większych prac. Przerwa w dostawie wody ma dotyczyć tej stony Bogdanowa, po której znajduje się Restauracja (od Kalwarii do sygnalizacji przy skrzyżowaniu z drogą do Uścikowa). Przerwa w dostawie wody w godz. 08-15 jest szacowana jako wariant pesymistyczny.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież