Będzie bardzo zimno!

bedzie bardzo zimno - rzeka welna zima 2018

Lokalnie temperatura powietrza może spaść nawet do - 18 stopni Celsjusza.

Temperatura powietrza w najbliższych dniach może spadać w nocy do - 15 stopni. Lokalnie słupki rtęci mogą spać o 3 stopnie niżej. W dzień nie będzie także przyjemnie. IMiGW przewiduje, że temperatura wzrośnie w dzień maksymalnie do poziomu - 5 stopni Celsjusza. Instytut ocenia prawdpodobieństwo sprawdzenia się prognozy na wysokim poziomie, bo aż 90%.

Mroźne powietrze ma się utrzymywać w powiecie obornickim do 2 marca.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież