Linia kolejowa Czarnków - Ryczywół - Rogoźno - Wągrowiec (ankieta)

linia kolejowa czarnkow - ryczywol - rogozno -wagrowiec

Zewnętrzna firma chce zbadać popyt na na pasażerskie i towarowe przewozy kolejowe na trasie Czarnków - Ryczywół - Rogoźno - Rogoźno.

Szanse na przywrócenie połączenia kolejowego przebiegającego przez powiat obornicki to sprawa odległej perspektywy. Tematem od kilku lat zajmuje się m.in. Robert Zimny z Rady Powiatu Obornickiego. Ankieta, którą wykonuje firma Invest & Consulting Group Sp. z o.o.,  może na pewno pomóc w przywróceniu do życia tej linii kolejowej. 

Zarząd Stowarzyszenia JST „Komunikacja” razem z 12 jednostkami samorządu terytorialnego: Województwem Wielkopolskim, Powiatem Czarnkowsko-Trzcianeckim, Powiatem Wągrowieckim, Powiatem Obornickim, Miastem Wągrowiec, Miastem Czarnków, Miastem Rogoźno, Gminą Lubasz, Gminą Ryczywół, Gminą Połajewo, Gminą Wągrowiec oraz Gminą Czarnków zlecił firmie Invest & Consulting Group Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu opracowanie dokumentu pn. "Analiza popytu na przewozy kolejowe pasażersko-towarowe na połączeniu aglomeracyjnym Czarnków - Rogoźno - Wągrowiec, jako element studium wykonalności.”

W ramach prac nad analizą zostały zaplanowane badania ankietowe wśród mieszkańców oraz lokalnych przedsiębiorców transportujących znaczne ilości towarów.

Zapraszamy Państwa do udziału w ankiecie internetowej dotyczącej zachowań i preferencji komunikacyjnych mieszkańców oraz przedsiębiorców. Ankieta pomoże określić potencjalny popyt na pasażerskie oraz towarowe przewozy kolejowe.

Państwa wkład w tworzenie analizy pomoże nam w dalszych działaniach prowadzących do przywrócenia tej ważnej dla naszego regionu linii.

Jeżeli jesteś mieszkańcem, kliknij: https://wypelnij.online/index.php/394938

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą transportującym znaczne ilości towarów w ramach prowadzone działalności, kliknij : https://wypelnij.online/index.php/417797

Jednocześnie informujemy, że w dniu 28.02.2018r. w godzinach od 14:30 do 17:30 będzie pracować 3 ankieterów. Ankieterzy będą wyposażeni w kamizelki odblaskowe oraz identyfikatory. Dodatkowo czwarta osoba będzie wykonywała inwentaryzację/wizję terenową wzdłuż linii kolejowej.

 

Komentarze  

#1 Głos 2018-02-20 22:13
Może i brzmi dobrze.ale wiem że z auta na pociąg się raczej nie przerzucę.po prostu jest szybciej.
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież