Zimno do końca tygodnia

zimno do konca tygodnia

Meteorolodzy spodziewają się, że w powiecie obornickim w tym tygdniu wiele słońca nie ujrzymy.

W nocy temperatura ma spadać do -10 stopni Celsjusza. W dzień ma utrzymywać się na delikatnym minusie. Na niebie słońce pojawiać ma się w godzinach popołudniowych.

Na dodatnią temperaturę możemy liczyć w sobotę. Wówczas nie tylko słupek rtęci wzbije się powyżej "0", ale i temperatura odczuwalna ma być wyższa. Może być wówczas ślisko na drogach i chodnikach.

Dłuższe prognozy pogody pokazują, że należy się spodziewać w najbliższych dniach cały czas chłodnych nocy. W dzień będzie cieplej, ale odczuwalna temperatura będzie jednak ujemna.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież