Uwaga na oblodzone jezdnie i chodniki!

uwaga na oblodzone jezdnie i chodniki

Temperatura w powiecie obornickim spadła poniżej 0 stopni Celsjusza. Na drogach i chodnikach pojawia się lód.

Ostrzeżenie o oblodzeniu wydał dziś IMiGW. Wg prognoz meteorologów temperatura powietrza nad ranem spadnie o kilka stopni. Przy gruncie prognozuje się nawet -6 stopni.

Zachowajmy rozwagę wybierając się w trasę. Warto pomyśleć o wcześniejszym wyjeździe z rana. Uważajmy także na chodnikach, a właścicielom nieruchomości przylegającym do chodników przypominamy o obowiązku zadbania o bezpieczeństwo na nich.

 

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież