Powieje w nocy silny wiatr

powieje w nocy cilny wiatr fot kpp oborniki

W nocy przewidywane są mocne podmuchy wiatru.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej prognozuje wystąpienie silnego wiatru o prędkości 25-35km/h. W porywach może on osiągnąć prędkość nawet 80km/h.

Zjawisko ma występować od dziś 29 stycznia godz. 22:00 do jutra tj. 30 stycznia godz. 08:00.

Zachowajmy zatem ostrożność i zabezpieczmy wszystkie przedmioty, które mogą w wyniku podmuchów wiatru uszkodzić czyjeś mienie.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież