W piątek nieczynny Urząd Gminy w Ryczywole

ug w ryczywole nieczynny 26 stycznia fot eoborniki.pl

W piątek 26 stycznia nieczynny będzie Urząd Gminy w Ryczywole.

Zgodnie z obowiązującym kodeksem pracy za przypadające w sobotę święto przysługuje dzień wolny. Z tego tytułu też za 6 stycznia 2018 roku pracownicy Urzędu Gminy w Ryczywole będą mieć wolne 26 stycznia.

Petenci mogą załatwiać swoje sprawy dziś do godz. 15:30. Następna taka okazja będzie w poniedziałek 29 stycznia.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież