Trudne warunki na drogach (film)

trudne warunki na drogach - wiadukt Ninino

W godzinach nocnych należy spodziewać się spadku temperatury do nawet minus 4 stopni Celsjusza.

Po dużych opadach śniegu na wielu drogach regionu zrobiło się niebezpieczenie. Główne arterie szybko zostały zabezpieczone służby drogowe. Gorzej było na tych powiatowych i gminnych.

Niestety w nocy z 16 na 17 stycznia temperatura spadnie o kilka stopni Celsjusza poniżej zera. Zrobi się bardzo ślisko. Bądźmy zatem ostrożni.

Zarejestrowaliśmy dziś w południe stan drogi powiatowej pomiędzy Ryczywołem i Ninino.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież