Modernizacja Schroniska dla bezdomnych zwierząt „Azorek” w Obornikach

 Modernizacja Schroniska dla bezdomnych zwierzat „Azorek” w Obornikach

Gmina Oborniki ogłosiła przetarg na pierwszy etap modernizacji Schroniska Azorek.

W 2017 roku nie udało się wyłonić wykonawcy na modernizację Schroniska. Najpierw wpłynęła zbyt wysoka propozycja. Następne konkursy nie spotkały się z żadnym odzewem ze strony przedsiębiorstw.

Nowy przetarg ogłoszony został 4 stycznia. Kontarhenci swoje oferty mogą zgłaszać w Urzędzie Miejskim w Obornikach do 22 stycznia, godz. 09:30.

Wszystkie 9 gmin nadal chce uczestniczyć w tym projekcie i podtrzymały deklarowane kwoty w budżetach w roku 2018.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież