Uwaga na warunki na drogach! Będzie gorzej!

uwaga na warunki na drogach. bedzie gorzej

W najbliższych dniach na drogach będzie niebezpiecznie!

Choć po opadach śniegu na drogach nie ma już śladu to jednak warto zdjąć nogę z pedału gazu. Na jezdniach jest mokro i przyczepność jest mniejsza. Temperatura powietrza wynosi ok 1-2 stopni Celsjusza. W godzinach wieczornych będzie oscylowała wokół 0 stopni.

W piątek wokół 0 stopni temperatura będzie utrzymywała się przez cały dzień. W nocy spadnie poniżej tego poziomu. Ujemna temperatura będzie utrzymywała się przez cały weekend.

Bądźmy zatem ostrożni! 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież