Gmina Oborniki: Kiedy odbiorą od ciebie śmieci?

gmina oborniki: kiedy osbiora od ciebie smieci

Na terenie gminy Oborniki obowiązuje zmieniony harmonogram odbioru odpadów komunalnych.

W związku ze zmianą terminów odbioru odpadów komunalnych w roku 2018 na terenie Miasta i Gminy Oborniki zachęcamy do zapoznania się z bieżącymi harmonogramami na stronie internetowej firmy REMONDIS –http://www.harmonogramy.remondis.pl lub na stronie internetowej ZM GOAP www.goap.org.pl

W obecnej chwili operator nie udostępnił jeszcze całego harmonogramu: http://www.goap.org.pl/zdaj-odpady-2/harmonogramy-odbioru-odpadow-komunalnych-po-1-lipca-br/, dostępne jest jednak wyszukiwanie po odpowiednim wypełnieniu formularza na stronie http://www.harmonogramy.remondis.pl 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież