Przejdź do głównej treści

Czy w święta będziemy mieć prąd?

| eoborniki.pl za enea | Komunikaty

Czy w swieta bedziemy miec prad?

Operator Enea zaplanował w najbliższym czasie wyłączenia prądu. Czy w święta będziemy mieć prąd?

Święta to wyjątkowy czas. Spotykamy się w rodzinnym gronie mając możliwość zapomnienia choć na chwilę o goniącym nas czasie. Na szczęście Operator Enea w najbliższych dniach nie przewiduje wielu wyłączeń. W tym roku tylko mieszkańcy Parkowa będą mieli krótką przerwę w dostawie energii elektrycznej.

Parkowo

gmina Rogoźno, dnia 20.12.2017, godz. 10:00-12:00

 

Nr posesji: 1, 102, 102A, 104, 142, 143, 143A 143B, 144, 145, 146, 147, 148, 149 150, 151, 152, 152A, 169, 169A

Kiszewo, Wypalanki

gmina Oborniki, dnia 17.01.2017, godz. 08:00-16:00

Kiszewo 70 do 72C, 76/1, 76/2, 77, działki nr 272/10, 290/1, 251, 252; miejscowości Wypalanki

 

 

 

IMGW-PIB zaktualizował dane o upale 26.06.2026 r. o godzinie 16:00. Najwyższą temperaturę zanotowano w Opolu i Słubicach, gdzie termometry pokazały 32,4°C.
Od poniedziałku, tj. 29 czerwca, wprowadzone zostaną zmiany w obornickiej komunikacji. Korekty dotyczą 3 linii. 
Do 3 lipca ma być zamknięty przejazd kolejowy w miejscowości Parkowo. Wykonawca inwestycji wydłużył właśnie termin po raz trzeci!
W związku z przebudową mostu na rzece Wełnie w ciągu ulicy Czarnkowskiej w Obornikach nastąpi zmiana organizacji ruchu.
W związku z prowadzonymi pracami oraz czasowym zamknięciem przejazdów, wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej na liniach 28 i 34. 
Firma PORR S.A. informuje o planowanym zamknięciu przejazdu pod wiaduktem na ul. Gołaszyńskiej w Obornikach. Utrudnienia dla kierowców maja potrwać od 15 do 22 czerwca.
Spółka Aquabellis w Rogoźnie poszukuje pracownika na stanowisko konserwatora kanalizacji sanitarnej.